Petra Klačková - profesionální fotografické práce

Proin sapien leo, auctor non aliquam eu, semper quis purus. Aenean congue molestie lorem, eu sollicitudin urna aliquet vel. Phasellus leo enim, varius vitae fringilla ut, lacinia id lectus.

Reference

Vlastina Svátková

Vlastina Svátková

Fotilo mě nespočet fotografů, ale někoho, jako je Petra jsem ještě nepotkala. Focení s ní je naprosto jiné, zvláštní, citlivé. Dokáže zachytit vaši duši, to opravdové v ní. A na to, musí mít člověk dar od Boha..

Natálie

Natálie

Focení byl neskutečně příjemný zážitek. Běžně se foťákům vyhýbám a jsem před nimi nervózní. S Petrou to ovšem bylo úplně jiné - s jejím milým, přátelským, uvolněným a povzbudivým přístupem jsem na přítomnost foťáku často úplně zapomněla a soustředila se na velmi příjemnou společnost Petry jako takové, nikoliv jen jako fotografky. Dokázala zachytit nejen všechny různé výrazy, ale také různé podoby mé osobnosti. Každá fotka od ní je jedinečná, a přesto mě všechny naprosto přesně vystihují. Upřímně jsem ani nečekala, že vyjde tolik povedených a nádherných fotek, Petra je prostě kouzelnice a úžasná osoba, se kterou je životní zážitek strávit odpoledne (a ještě z toho vzniknou nádherné fotky)!

Dala bych 10 hvězdiček z 5

Tereza Hošková

Tereza Hošková

Všichni, tím myslím celá naše 5ti členná rodina zbožňujeme fotit s Peťou. Focení probihá za naprosto přirozené atmosféry, necítíte pres, ale naopak úplnou pohodu. V ženách i dětech Peťa dokonale probudí sebevědomí, spontánnost a přirozenost, což je pro mě zárukou naprosto dokonalé fotografie.

Anna Fixová

Anna Fixová

Naše "poprvé" s Peťou Klačkovou proběhlo už před několika lety a přiznám se, že jsem pak dlouho nechtěla fotky od nikoho jiného. Nefotím se moc ráda, ale Petra má obrovský dar nastolit během focení velmi klidnou atmosféru, nemá ráda "modelkovské pózy", takže vás do ničeho netlačí a vy můžete být prostě sama sebou. A výsledky jsou téměř vždy ohromující. Petra je pro mě zkrátka fotografka duší a já jsem vděčná za naše setkání.

Denisa Hrubá

Denisa Hrubá

Focení s Petrou není pouhé focení za konkrétním výsledkem a jasným cílem. Svým fotoaparátem jde do hloubky a hledá víc, než jen líbivý úsměv. Je to obohacující zkušenost i co se týká sebepoznání. Díky naší společné tvorbě vzniklo přátelství a ty fotky jsou toho důkazem.

Milena Pravdová

Milena Pravdová

Petra a a focení? To je klid, úsměv na rtech a profi výsledek. Když se po letech dívám na fotky svých dětí, nepřestavám Petře děkovat za to, jak krásně zachytila okamžiky, kdy se ze mě stala máma a v náručí držím ta svá mimina. Přivřu oči a cítímm jejich vůni, slyším dětský smích. Z fotografky se stala skvělá kamarádka. Díky.

Pavla Plíhalová

Pavla Plíhalová

Ahoj Petro, chtěla bych ti moc poděkovat za včerejší focení, které ve mě doznívá ještě teď..... Zažívám - spíš až dnes, než včera - takový zvláštní pocit vyjímečnost a důležitosti, jaký jsem nikdy nezažila:-D Věřím, že i fotky budou takové a že mě pomůžou rozjet mů byznys tak, jak si představuju:-) Ještě jednou děkuji, že jsem s tebou mohla pracovat a moc ráda tě někdy znovu uvidím.

Barbora Zemanová Nádvorníková

Barbora Zemanová Nádvorníková

Focení s Petrou je návykové! Je to tak přirozené a krásné! Její přítomnost naprosto splyne s prostředím ve kterém jste, pohybujete se, mluvíte, smějete a ona zachycuje vaše autentické já.

Olga Svobodová

Olga Svobodová

S Petou jsem fotila už několikrát - jednoduché přirozené portréty, pak těhotenské, a nakonec i s miminkem a rodinné fotky. Protože vždycky byla příjemná domluva, atmosféra při focení, a super výsledek! Fotky plné něhy, lásky... takže pokud chcete, aby ve vašich fotkách bylo něco víc, tak určitě doporučuji!

Jana Bergerová

Jana Bergerová

Focení s Petrou je pro mě vždy a opakovaně velká událost, potěšení pro tělo, duši&ego a její vnímavá citlivost a jasně ohraničená něha k fotografování, ve mě otvírá podoby sama sebe o kterých se mi do té doby ani nesnilo.Ať už se jednalo o fotografie jako dar, pracovní fotky či zachycení jedinečnosti těhotenství&malých miminek, vždy mě její ženskost a talent doslova dostal.Nevybrala bych si žádnou jinou!